Zažili jste (nejen) se svými dětmi něco vtipného? Napište mi váš příběh na info@bbb-obchod.cz nebo do formuláře dole na stránce. Jednou za dva týdny vyberu jeden z vašich námětů a nakreslím podle něj krátký komiks. Pokud mi současně pošlete vaši fotku, nakreslím postavy tak, abyste se opravdu poznali. 

Tyto bonusové komiksy nenajdete na mých sociálních sítích. Budu je zasílat přímo na e-mail pouze těm, kteří se k jejich odběru přihlásí. Posílat mi náměty přitom není podmínkou, odebírat komiksy můžete i tak. Vězte ovšem, že pro autory vybraných námětů mám přichystanou malou odměnu ;).

Algoritmus sociálních sítí je nevyzpytatelný a tak je možné, že vám občas nějaká má novinka unikne. Proto vám kromě komiksů čas od času pošlu i newsletter, ve kterém vás budu informovat o všech aktualitách z mého ilustrovaného světa: zda nechystám nějakou zajímavou akci či výstavu, jestli v e-shopu nepřibyly nové věci nebo na blogu nový článek. Nebojte se, nijak vás nezahltím (kéž bych měla tolik času...)

Vaši e-mailovou adresu budu využívat v souladu s GDPR. A pokud by vás mé e-maily začaly otravovat (udělám ale vše pro to, aby se tak nestalo ;-) ), není nic jednoduššího než kliknout na tlačítko "odhlásit se", které najdete v patičce každé mé zprávy. A budete mít ode mě navždy pokoj :-).